Навечерието на почти всичко

ТОП
  • Виктор дел Арбол
  • Автор:  Виктор дел Арбол
  • Година: 31-08-2017
  • Превод от испански: Мариана Кикипова
  • Наличност:  В наличност
  • Код на продукта:  1997-01
  • SKU: 14.0097
  • ISBN: 978-619-01-0095-9

€7.67 (15.00 лв.)
  • Без данък: €7.04 (13.76 лв.)
Тип корица
Мека корица
€7.67 (15.00 лв.)
Твърда корица
€10.23 (20.00 лв.)
   


Доставка

До офис на куриер 4,00 лв.

До личен адрес 6,00 лв.

Провери своята поръчка

Обади ни се: 0888 465 635

Е-книги

За да изтеглите и четете е-книги от сайта на "Изток-Запад", се нуждаете от програмата Adobe Digital Editions, както и от регистрация в сайта на Adobe.

Електронните книги в нашия сайт не са съвместими с Kindle устройства и не подлежат на конвертиране.

Повече информация за е-книгите на „Изток-Запад“

Описание

Жерминал Ибара е изпаднал в депресия полицай, преследван от слухове и от собствените си угризения. Три години по-рано по негова молба е преместен в полицейското управление в Ла Коруня, след като разрешаването на нашумелия случай с убийството на малката Аманда го превръща в герой, какъвто той никога не е искал да става. Уединението и анонимността обаче, които Жерминал смята, че е постигнал, се оказват илюзия, когато в болницата приемат пациентка с наранявания, свидетелстващи за голяма жестокост.

Тайнствена жена на име Паола, която се опитва да избяга от собствените си призраци, се е появила три месеца по-рано в едно затънтено място на галисийския бряг. Отсяда като гост в къщата на чувствителната и изтерзана Долорес, която я приема, без да задава много въпроси и я въвежда в тесния кръг от познати, облекчаващи самотата.

Тези две истории се пресичат във времето, подобно на два плаващи един срещу друг кораба, чийто сблъсък е неминуем.

За автора

Виктор дел Арбол

Виктор дел Арбол

Виктор дел Арбол е роден в Барселона през 1968 г. Бъдещият писател завършва история. Години наред работи в каталонската полиция. Успехът на книгите му кара Арбол да се отдаде изцяло на писането. Опитъ... Виж повече

Още от автора

Живи рани

Живи рани

€10.23 (20.00 лв.)Без данък: €9.38 (18.35 лв.)

Свързани книги

Повикът на ангела
ТОП

€7.62 (14.90 лв.)Без данък: €6.99 (13.67 лв.)

Смъртоносна отдаденост
ТОП

€7.67 (15.00 лв.)Без данък: €7.04 (13.76 лв.)

Най-добрите криминални разкази на прочути писатели
ТОП

€10.17 (19.90 лв.)Без данък: €9.33 (18.26 лв.)


Последно разглеждани

Голем. Белият доминиканец
Голем. Белият доминиканец-foto2
Голем. Белият доминиканец-foto3
Голем. Белият доминиканец-foto4
ТОП

€11.25 (22.00 лв.)Без данък: €10.32 (20.18 лв.)

Тагове: Криминални, Съвременни романи, Трилъри

Спецификация
Година 31-08-2017
Превод от испански: Мариана Кикипова
Страници 288
Размери 140/215 мм
Тегло 0.25 кг
Подвързия Мека корица
Жанр Криминални, Съвременни романи, Трилъри

Този продукт няма отзиви.

Напишете отзив
Защитен код

Записване за бюлетин
При записване се съгласявате с обработката на личните ви данни единствено за маркетингови цели. Повече на Политика за защита на личните данни.

На фокус

Да почетем България!

03/09/2025

Навършват се 140 години от Съединението – един от най-ярките примери за силата на българския дух и непреклонния ни ..

Нова поредица: Unus mundus

02/09/2025

Идеята за единство на света се развива в западната човешка мисъл от Средновековието. Концепцията за Unus mundus („Е..

Интервю с Дийн Кунц

04/08/2025

Наскоро навършихте 80 години (честито по случая!). По-трудно ли е писането на книги на тази достолепна възраст и ка..

„Хората имат избор дори в привидно безизходни ситуации“. Интервю с терапевта Недра Глъвър Тауаб

31/07/2025

Какво Ви подтикна да станете терапевт? Какъв беше пътят, който извървяхте към тази професия? Когато започнах..