Майкъл Егнър, Дениз О’Лиъри

Майкъл Егнър, Дениз О’Лиъри

Д-р Майкъл Егнър е професор по неврохирургия и педиатрия и ръководител на специализацията по неврохирургия в Ренесансовото училище по медицина към университета „Стоуни Брук“ в Ню Йорк. Той е и старши сътрудник в Центъра за естествен и изкуствен интелект към института „Дискавъри“.

Дениз О’Лиъри е автор и съавтор на няколко книги по теми като наука, сътворение, дизайн и духовност, в това число и „Духовният мозък: Аргументите на един невроучен за съществуването на душата“ (A Neuroscientist’s Case for the Existence of the Soul, в съавторство с невроучения Марио Борегард).  


Безсмъртният ум
-20%

23.47 лв. (€12.00) 29.34 лв. (€15.00) Без данък: 21.53 лв. (€11.01)

Показани 1 от 1 | 1 (1 Страници)

Последно разглеждани

Кървави песни. Хрониките на Чистника и Шепичката
-20%
ТОП

9.60 лв. (€4.91) 12.00 лв. (€6.14) Без данък: 8.81 лв. (€4.50)


Записване за бюлетин
При записване се съгласявате с обработката на личните ви данни единствено за маркетингови цели. Повече на Политика за защита на личните данни.