В началото бе словото...

ТОП
  • Автор:  Костадинка Паскалева
  • Година: 20-05-2011
  • Наличност:  В наличност
  • Код на продукта:  709-01
  • SKU: 03.0006
  • ISBN: 978-954-321-849-3
  • Виж откъс:

25.00 лв. (€12.78)
  • Без данък: 22.94 лв. (€11.73)
   


Доставка

До офис на куриер 4,00 лв.

До личен адрес 6,00 лв.

Провери своята поръчка

Обади ни се: 0888 465 635

Е-книги

За да изтеглите и четете е-книги от сайта на "Изток-Запад", се нуждаете от програмата Adobe Digital Editions, както и от регистрация в сайта на Adobe.

Електронните книги в нашия сайт не са съвместими с Kindle устройства и не подлежат на конвертиране.

Повече информация за е-книгите на „Изток-Запад“

Описание

Сборник статии и студии (1967–2011 г.), които очертават полувековния творчески път на Костадинка Паскалева, изследовател на средновековното културно наследство на България и на основния символ на Източното християнство – иконата, дългогодишен директор на Музея за икони в Криптата на храма "Св. Александър Невски", инициатор и организатор на изложби на български икони в различни страни в света.

За автора

Костадинка Паскалева


Последно разглеждани

Коледна песен
Коледна песен-foto2
Коледна песен-foto3
Коледна песен-foto4
ТОП

13.00 лв. (€6.65)Без данък: 11.93 лв. (€6.10)

Тагове: Културология, Богословие, Християнство, Изкуствознание, Средновековие, Изследвания, Старобългарски извори

Спецификация
Година 20-05-2011
Страници 435
Размери 16/70/102
Тегло 1.07 кг
Подвързия Мека корица
Жанр Културология, Богословие, Християнство, Изкуствознание, Средновековие, Изследвания, Старобългарски извори

Този продукт няма отзиви.

Напишете отзив
Защитен код

Записване за бюлетин
При записване се съгласявате с обработката на личните ви данни единствено за маркетингови цели. Повече на Политика за защита на личните данни.

На фокус

Да почетем България!

03/09/2025

Навършват се 140 години от Съединението – един от най-ярките примери за силата на българския дух и непреклонния ни ..

Нова поредица: Unus mundus

02/09/2025

Идеята за единство на света се развива в западната човешка мисъл от Средновековието. Концепцията за Unus mundus („Е..

Интервю с Дийн Кунц

04/08/2025

Наскоро навършихте 80 години (честито по случая!). По-трудно ли е писането на книги на тази достолепна възраст и ка..

„Хората имат избор дори в привидно безизходни ситуации“. Интервю с терапевта Недра Глъвър Тауаб

31/07/2025

Какво Ви подтикна да станете терапевт? Какъв беше пътят, който извървяхте към тази професия? Когато започнах..