Скритите оръжия в рекламата

ТОП
  • Алексей Иванов
  • Автор:  Алексей Иванов
  • Година: 16-03-2020
  • Превод от руски: Олга Дамянлиева
  • Наличност:  В наличност
  • Код на продукта:  2482-01
  • SKU: 18.0265
  • ISBN: 978-619-01-0598-5
  • Виж откъс:

19.90 лв.
  • Без данък: 18.26 лв.
   


Доставка

До офис на куриер 4,00 лв.

До личен адрес 6,00 лв.

Поръчка по телефон

Поръчайте книги на телефон 0888 465 635

Е-книги

За да изтеглите и четете е-книги от сайта на "Изток-Запад", се нуждаете от програмата Adobe Digital Editions, както и от регистрация в сайта на Adobe.

Електронните книги в нашия сайт не са съвместими с Kindle устройства и не подлежат на конвертиране.

Повече информация за е-книгите на „Изток-Запад“

Описание

Идеите са твърдата валута в рекламната индустрия. Всеки ден творческите агенции трябва да измислят оригинални концепции за клиентите си. Как може да се случи това? 

Най-често чрез стария и изпробван метод проба-грешка. За съжаление, той е изключително неефективен и така се похабяват огромни интелектуални и времеви ресурси. Тази книга предлага алтернативен подход към търсенето на нестандартни идеи в рекламата. Подробно са разгледани, анализирани и систематизирани креативни техники, позволяващи да се стигне до печелившо решение, без да се минава през всевъзможни варианти. Заедно с това се разглеждат и психологическите бариери, които пречат за намирането на изненадващи рекламни ходове.

Умелото използване на рекламните похвати, описани в книгата, многократно ще увеличи творческия потенциал на всеки рекламист. Това е настолно четиво и истински генератор на идеи за всеки, който има отношение към маркетинга и рекламата.


Алексей Иванов с прости думи обяснява сложните неща в рекламата... Изобилието от примери и лекотата на изложението превръщат книгите му в бестселъри.

Форбс

За автора

Алексей Иванов

Алексей Иванов

Алексей Иванов (често го наричат „руският Огилви“) е един от най-известните и успели рекламисти в Русия. Автор е на 8 книги за реклама и маркетинг, чиито права са продадени в 67 държави по целия свят,... Виж повече

Свързани книги

Успешният бранд. Защо силните брандове печелят повече
ТОП

Успешният бранд. Защо силните брандове п...

22.00 лв.Без данък: 20.18 лв.

Партизански маркетинг
ТОП

Партизански маркетинг...

30.00 лв.Без данък: 27.52 лв.

Маркетингови ходове
ТОП

Маркетингови ходове

16.00 лв.Без данък: 14.68 лв.

Огилви за рекламата
ТОП

Огилви за рекламата

29.90 лв.Без данък: 27.43 лв.

Пропаганда
ТОП

Пропаганда

13.00 лв.Без данък: 11.93 лв.

Корпоративен брандинг 4.0
ТОП

Корпоративен брандинг 4.0...

15.00 лв.Без данък: 13.76 лв.

Моят живот в рекламата
ТОП

Моят живот в рекламата...

19.90 лв.Без данък: 18.26 лв.

Тагове: Реклама и PR, Маркетинг

Спецификация
Година 16-03-2020
Превод от руски: Олга Дамянлиева
Страници 176
Размери 170/240 мм
Тегло 0.510 кг
Подвързия Твърда корица
Жанр Реклама и PR, Маркетинг

Този продукт няма отзиви.

Напишете отзив
Защитен код

Записване за бюлетин

При записване се съгласявате с обработката на личните ви данни единствено за маркетингови цели. Повече на Политика за защита на личните данни.

На фокус

Историята на Бетовен: величие в слабостта

27/01/2023

Бетовен разкри един нов свят в музиката – смята френският маестро Хектор Берлиоз. Изумителното е, че той успява да ..

Десетте вълшебни скока на растежа

16/01/2023

Да станеш родител е най-прекрасното преживяване на света. Благословен си с най-красивото малко същество и изпитваш ..

Топ 10 за деца и възрастни

20/12/2022

Скъпи читатели и почитатели на „Изток-Запад“,Благодарим ви, че отново бяхме заедно на панаира на книгата – поговори..

За книгите и хората (на „Изток-Запад“)

20/12/2022

Вече стана традиция в края на годината да споделяме с вас заглавията, които превръщат нас, издателите, в заклети кн..