Тихомира К. 19.09.2025

Чета отново книгата и се чудя какво да напиша.
Ами боли ме сърцето... или се радва едно такова пречистващо.
Благодаря!

Ивайло, Пловдив 19.07.2025

Прочетох книгата на един дъх. Има разкази, които те хващат за гърлото и дълго не те пускат.Това не е книга, която се чете само веднъж. Вероятно е от тези, които стоят на нощното ти шкафче и които от време на време препрочиташ.

Виктория Събева 15.07.2025

Не съм чела нищо подобно от български автор. Очарована съм!