Чета отново книгата и се чудя какво да напиша.
Ами боли ме сърцето... или се радва едно такова пречистващо.
Благодаря!
Ивайло, Пловдив
19.07.2025
Прочетох книгата на един дъх. Има разкази, които те хващат за гърлото и дълго не те пускат.Това не е книга, която се чете само веднъж. Вероятно е от тези, които стоят на нощното ти шкафче и които от време на време препрочиташ.
Виктория Събева
15.07.2025
Не съм чела нищо подобно от български автор. Очарована съм!